Manjani në Open: Të mbarojë emisioni të bëjmë gati valixhet e të ikim

10/02/2020 23:04

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po zhvillohet në rang vendi nga Operacioni Forca e Ligjit.

Manjani, i ftuar në “Open”, në Top Channel, foli edhe për rastin e Vladimir Gjutës që u arrestua pranë selisë së Partisë Socialiste, me një armë zjarri dhe 100 mijë euro. Manjani tha se e gjitha është propagandë.

“E bëjnë si obobo si ja shikoni OFL çfarë bëhet. E gjitha një show, një propagandë e ndyrë. Rama po e bën çdo gjë PR, kulti i individit është ngritur në kulm në këtë vend, dhe nëse situata vazhdon kështu, më mirë të ikim nga ky vend. Të mbarojë emisioni të bëjmë gati valixhet e të ikim”-tha Manjani.

Top Channel