Melania refuzon të puthë Trump/ Krizë në çift?

08/02/2020 14:52

Presidenti i Amerikës Donald Trump dhe gruaja e tij Melania kanë 15 vite që janë martuar, por prej kohësh mediat aludojnë se çifti ka probleme mes tyre.

Për t’i hedhur dhe më shumë dritë thashethemeve kanë menduar paparazët të cilët kanë “fiksuar” momentin ku Melania i shmanget buzëve të Donald që iu drejtuan për ta puthur.

Teksa Trump dukej mjaft i emocionuar pas çlirimit nga hetimet e shkarkimit nga posti, Trump thërret në skenë dhe Melaninë, në ato moment ai u afrua për t’i dhuruar një puthje në buzë gruas së tij, por ajo e shmangu me mjaft finesë duke i afruar vetëm faqen.

Duke mos i dhënë rëndësi reagimit të Melanias, Trump shprehu vlerësimin për familjen e tij:

“Dua të falenderoj familjen time për mbështetjen që më dhuruan gjatë kësaj periudhe jo të mirë”, u shpreh shefi i Shtëpisë së Bardhë

FOTO GALERI
1/9

Top Channel