Më mungon të më thuash “Mirëmëngjesi princeshë”/ Gruaja e Kobe Bryant, dedikim prekës

06/02/2020 11:57

Në përkujtim të bashkëshortit të saj të ndjerë, gruaja e Kobe Bryant publikoi një fotografi të legjendës së basketbollit, shoqëruar me një përshkrim emocionues.

Më mungon shumë, shoku më i mirë, babai më i mirë. Më mungon të më thuash “Mirëmëngjes princeshë/mbretëreshë”, shkroi Vanessa në profilin e saj në Instagram.

Bryant, vajza e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën, pasi helikopteri me të cilën po udhëtonin u rrëzua afër Los Angeles-it, më 26 janar.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel