Komentuesit në rrjete sociale i kanë “pagëzuar” me sinonimet “gjyshi me mbesën” për shkak të diferencës 25 vjeçare në lidhjen e tyre romantike.

Por milioneri italian Gianluca Vacchi, 52 vjeç, dhe modelja venezueliane Sharon Fonseca, 27 vjeç, duken më të lumtur se kurrë.

Së fundmi, artisti e biznesmeni i njohur e ka surprizuar të dashurën e tij me një dhuratë luksoze për ditëlindje, një makinë Rangerover. Videon me momentin e surprizës, e ka publikuar në Instagram për 14.6 milionë ndjekësit e tij.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel