Ditën e sotme në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja në Top Channel ka qenë i ftuar ish deputeti i partisë demokratike Flamur Noka.

Teksa po flisnin për anti-KÇK-në Noka u shpreh se kjo është thjeshtë për propagandë.

Gazetari Dyrnjaja ndërhyri duke i thënë se përse i nevojitet propaganda në këtë moment pasi ai mund ta bënte edhe më përpara pasi nuk jemi as në fushatë zgjedhore.

Noka u shpreh se po vjen fushata zgjedhore, i pyetur se kur ai u shpreh “tani” pa dhënë një datë duke thënë që jemi në vijë zgjedhore dhe se do të ketë zgjedhje të parakohshme.

Top Channel