Ajo padyshim se është një nga reperet më të njohura në botë.

Nicki Minaj njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

Reperja është aktive në skenën muzikore ndërkombëtare që nga viti 2004, e gjatë gjithë këtyre viteve ajo ka qenë shumë e përfolur nëpër mediat rozë për shkak të paraqitjeve të saj të ‘zjarrta’ në publik.

Tashmë ajo është martuar me Kenneth Petty dhe vazhdimisht shfaqet përkrah tij.

Madje së fundmi ajo është paraqitur si një “bombë” e vërtetë përkrah burrit të saj, duke ekspozuar linjat trupore për çka përflitet vazhdimisht nga mediat dhe fansat e saj.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel