Dilemës tuaj i erdhi fundi…”Take Me Out Albania” nën drejtimin dhe autorësinë e Luana Vjollcës!

30/01/2020 20:19

Dilemës tuaj i erdhi fundi! “Take Me Out Albania” do të jetë nën autorësinë dhe drejtimin e Luana Vjollcës.

Moderatorja e njohur do të mirëpresë pjesëmarrësit në studion e emisionit më të suksesshëm “dating” në botë, që vjen ekskluzivisht për herë të parë në Shqipëri në Top Channel.

Aplikoni tani në http://aplikime.top-channel.tv/takemeout/ për t’u bërë pjesë e një programi kaq të madh, jo vetëm për të gjetur princin e kaltër dhe vajzën e ëndrrave, por gjithashtu për një aventurë televizive fantastike që do t’ju dhurojë famë e sukses!

FOTO GALERI
1/10

Top Channel