Elseid Hysaj shkakton penallti, ekzekutimi i Immobiles është qesharak

21/01/2020 21:09

Napoli është duke luajtur për ¼ e Kupës së Italisë kundër Lazios dhe ka shënuar që në minutën e dytë me Insigne.

Pak minuta më pas Elseid Hysaj do të shkaktonte penallti, por ekzekutimi i Immobiles ishte qesharak.

Lojtari rrëshkiti para ekzekutimit dhe e dërgoi topin shumë larg portës.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel