(VIDEO) Pamjet bëhen virale, Ronaldo puth aksidentalisht në buzë Dybalan

20/01/2020 12:00

Ajo çka pritej të ishte një ndeshje e zakonshme mes dy skuadrash futbolli, përfundoi me një video “të pazakontë”.

Ndeshja Juventus-Parma u shoqërua nga një puthje aksidentale në fushë mes Cristiano Ronaldo-s dhe Paolo Dybala-s.

Në minutën e 58-të të takimit, Ronaldo e shënoi golin e tij të dytë, që erdhi pas një bashkëpunimi të bukur me lojtarin Dybala. Në eufori e sipër, gjatë festimit të golit, diçka duket se shkoi jashtë parashikimeve…

Top Channel