Kardashianët para se të zbulonin paratë me të cilat paguan operacionet për pamjen mahnitëse

17/01/2020 22:19

Kim Kardashian, Kourtney, Khloe, Kendall Jenner dhe Kylie janë gati nuk njihen nga pamja krahasuar me motrat e vogla te cilat u shfaqen ne fillim ne ekrane ne vitin 2007.

Paratë nuk mund të blejnë dashurinë, por sigurisht që mund të blejnë stilistë, kirurgë, trajnerë fitnesi dhe zbukurues.
Në vitin 2007, Kardashians ishin thjesht një familje relativisht normale, e pasur që jetonte në Los Angeles.
Si shumica prej nesh, ata kishin ditet e tyre te keqija me veshjet, floket dhe make-up.
Nga fytyrat e tyre të përsosura deri tek trupat e tyre te palestruar dhe veshjet e stilistëve, miliona e tyre me siguri kanë bërë një ndryshim.
Botox dhe mbushje te pjeseve te trupit, thuhet se jane operacionet qe ato kane bere kur parate filluan te shkojne lume.
Ja si kane qene ato dhe si jane tani. Ndiqini ne galerine e fotove

FOTO GALERI
2/20

Top Channel