Një tërmet i fortë me magnitudë 4.5 i shkallës rihter është regjistruar ditën e sotme në Bullgari.

Epiqendra ka qenë rreth 61 kilometra larg kryeqytetit Sofje dhe 20 kilometra larg qytetit Samokov.

Lëkundejt janë ndjerë në Maqedoninë e Veriut dhe në Greqi.

 

FOTO GALERI
1/3

Top Channel