Demi Rose sigurisht që njihet për asetet e saj trupore perfekte dhe ka “kultivuar” miliona ndjekës në rrjete sociale.

Këtë herë ka ndarë me ndjekësit e saj foto dhe video nga Deti i Vdekur, teksa shihet që noton mes një stuhie dëbore!

Bukuroshja 24-vjeçare dukej mahnitëse e veshur me bikini që nxirrnin në pah fizikun e saj të kuruar deri në detaje!

FOTO GALERI
1/19

Top Channel