Nga Messi te Mayweather, sportistët botërorë tregojnë se ku kaluan Krishtlindjet

25/12/2019 18:42

Krishtlindja është festa që bashkon familjet, dhe sportistët më të njohur në planet, që nga Messi, Ronaldo, Mayweather, etj, kanë preferuar t’i kalojnë me familjet e tyre.

Ronaldo ka vendosu ta marrë familjen e tij në plazh, ndërsa Mesi ka vendosur të mblidhet në shtëpi, nën pemën e Krishtlindjeve.

Po ashtu dhe lojtarët e tjerë janë shfaqur me pamje nga më familjaret nëpër foto, të rehatuar me tuta shtëpie, me motive Krishtlindjesh, dhe të rrethuar nga bredhat, çorapet e dhuratave dhe të dashurit e tyre.

FOTO GALERI
1/27
Mauro Icardi dhe Wanda Nara

Top Channel