Tregu i bebeve/ Investigimi i “Top Story”, tregon se çfarë ndodh në Shqipëri

24/12/2019 19:55

“Top Story” sjell sonte në mbrëmje një investigim për atë se çfarë ndodh me tregun e bebeve ne Shqipëri dhe tregon se pse vendi ynë është kthyer ne një destinacion me interes global.

Për më tepër ndiqni kronikën…

Top Channel