Nëntë persona helmohen me ushqim në një lokal në Lipjan

24/12/2019 11:59

Policia raporton se tre meshkuj dhe gjashtë femra (katër të moshës së mitur), pasi që kanë ngrënë ushqim në një lokal, kanë kërkuar ndihmë mjekësore në emergjencën e Lipjanit dhe pas tretmanit mjekësor janë liruar.

Policia është duke e hetuar rastin. Nuk ka ndonjë person të dyshuar për këtë rast./KosovaPress/

Top Channel