Mesazhi i Mustafës për Kurtin: VV ta lexojë qartë rezultatin, diferenca me LDK është me 1 deputet

23/12/2019 20:48

Kanë mbetur më pak se 72-orë nga konstituivi i Parlamentit të ri të Kosovës dhe nuk ka asnjë takim mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës dhe jo me një marrëveshje për bashkëqeverisjen.

LDK sot kishte 30-vjetorin e krijimit, ku Mustafa përcolli edhe mesazhe për kreun e Vetvendosjes.
Ndjekim lidhjen live me Alberta Hashanin, drejt nga Prishtina

Top Channel