Dy meshkuj dhe një femër kanë raportuar se në një lokal të masazhit, dy të dyshuar të maskuar nën kërcënimin e armës i kanë grabitur dy telefona dhe 110 euro para të gatshme.

Nuk raportohet për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar./KosovaPress/

Top Channel