Një person i maskuar dhe i armatosur, nën kërcenim të armës ka hyrë në një pompë të derivateve dhe nga një punëtor ka marrë dyqind euro dhe më pas i dyshuari ishte larguar këmbë në drejtim të panjohur.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë në fshatin Kqiq i Vogël, të Mitrovicës. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin. /KosovaPress/

Top Channel