Ndeshja me Izraelin/ Pushohet çështja ndaj dy shkodranëve që u arrestuan si të dyshuar

19/12/2019 13:44

2 të rinj nga Shkodra, të cilët në vitin 2017 u arrestuan me akuzën e terrorizmit tashmë shpallen të pafajshëm.

Ergys Faslia dhe Bekim Protopapa u ndaluan për shkak se dyshohej se do të organizonin një sulm terrorist ndaj kombëtares Izraelite në stadiumin “Loro Borici”, në prag të ndeshjes me Shqipërinë. Ndjekim lidhjen live me Shkodrën, ku ndodhet Klodian Zhivani.

Top Channel