Policia në Ferizaj njofton se një burrë i komunitetit ashkali ka raportuar se vajza e tij me aftësia të kufizuara është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin./KosovaPress/

Top Channel