Një vajzë e mitur nga Hajvalia e Prishtinës është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer dhe nuk ka asnjë informacion se ku mund të ketë shkuar.

Rastin e ka raportuar babai i vajzës, sipas të cilit, ajo ka dal nga shtëpia që nga 3 dhjetori.

Vlen të ceket se e njëjta edhe disa herë të tjera është larguar nga shtëpia. Njësitë policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress/

Top Channel