Ka përfunduar me rezultatin 1-1 pjesa e parë midis Partizanit dhe Tiranës në “Air Albania Stadium”.

Goli i parë u shënua nga Idriz Batha në minutën e tetë teksa vetëm tre minuta më pas Bardhi do të barazonte shifrat.

Në fotot e më poshtme janë momentet më pikante nga takimi.

FOTO GALERI
2/24

Top Channel