Është shënuar goli i parë në derbin Partizani-Tirana në minutën e tetë të takimit.

Ai që shënon është një ish lojtar dhe kapiten i Partizanit, Idriz Batha.

Goli erdhi me kokë pas asistit të Agustin Torrasës, një tjetër ish lojtar i Partizanit.

Teksa dy minuta më pas Bardhi ka barazuar shifrat në 1-1.

 

 

Top Channel