Një telefonatë, e bërë pasditen e sotme në sallën operative të Kukësit ka bërë të mundur ndërhyrjen e forcave policore në fshatin Varen, ku shtetasi L.L., 34 vjeç është goditur me sende të forta për motive të dobëta, nga shtetasit D.B., dhe U.B.

I dëmtuari po merr mjekim në  spitalin e Kukësit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe kapjen e autorëve.

 

Top Channel