Skandal/ Tërbohet lojtari i Napolit, askush nuk dëshiron që të luajë

08/12/2019 19:36

Napoli është në krizë rezultatesh dhe prej kohësh ka pasur polemika pasi lojtarët refuzuan që të stërvitesh madje goditën edhe djalin e De Laurentis.

Në ndeshjen e fundit ata barazuan me Udinesen 1-1, një episod jo i mirë është vënë re, ku Mario Rui merr topin dhe niset për kundërsulm askush nuk vrapon, por vetëm ecin.

Lojtari kthehet me top dhe u kërkon shokëve që të lëvizin më shpejt.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel