Për thyerjen e bankomatit përdoret eksploziv, hajdutet nuk arrijnë të marrin paratë

06/12/2019 11:23

Policia njofton se në lidhje me rastin që ka ndodhur të mërkurën në Klinë njësia për deminim i Policisë ka bërë ekzaminimin e vendin të ngjarjes dhe sipas tyre të dyshuarit kanë përdorur eksplozivë për hapjen e aparatit ATM, mirëpo nuk kanë arritur të marrin paratë.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. Ngjarja ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës në sheshin “Mujë Krasniqi” në Klinë.

Top Channel