Një shtetas i Serbisë është arrestuar në Graqanicë, nën dyshimin e bazuar se i njëjti kishte falsifikuar dokumentet të pronave dhe kishte mashtruar viktimën mashkull shqiptar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Top Channel