Humbi jetën në Thumanë/ I jepet lamtumira 25-vjeçares nga Korça; këtë verë pritej të martohej

29/11/2019 13:28

Ditën e sotme, po përcillen për në banesën e fundit të gjithë ata që humbën jetën nën rrënojat e tërmetit shkatërrues të së martës.

Në mesin e tyre, i është dhënë lamtumira e fundit në Korçë edhe një 25-vjeçareje.

Diastela Steneci ndërroi jetë në Thumanë bashkë me pjesëtarët e tjerë të familjes Cara. Ju kujtojmë se Steneci ishte e fejuara e Almir Caras dhe këtë verë dyshja kishte planifikuar të martohej.

Top Channel