Ka shkuar në 30 numri i viktimave nga tërmeti.

Viktimat që janë nxjerr nga rrënojat janë gjetur tek pallati 6 katësh nënë e bir, Dolora dhe Klaus Reçi.

Vijon…

Top Channel