Jose Muorinho dhe Zlatan Ibrahimovic mund të bashkohet sërish.

ashmë trajneri i Tottenhamit, është duke e kërkuar me ngulm transferimin e suedezit, sipas mediave angleze.

Ata kanë një marrëdhënie të shkëlqyeshme pune, me suedezin që më parë ka luajtur nën urdhëratë e Mourinhos, si në Inter ashtu edhe në Manchester United.

Ibrahimovic mund ti shërbejë Mourinhos si zëvendësim për Harry Kane, duke parë edhe moshën e suedezi.

Mirëpo në garë për Ibrahimovicin është futur edhe skuadra rosonere e Milanit, ku edhe vet lojtari e ka pohuar mundësin për një rikthim të mundshëm në “Sansiro”.

Top Channel