Futbollisti kapet duke bërë seks në banjon me të dashurën dhe i publikojnë videon

22/11/2019 21:15

Një video e bërë në fshehtësi i kushtori shtrenjtë portierit të dytë të klubit Italian të Reggiana, Mateo Voltolini. Portierit ju publikua një video në rrjetet sociale, duke kryer marrëdhënie seksuale me të dashurën e tij brenda ambientit të një banoje. Lidhur me këtë ngjarje italiani u pezullua një javë nga të gjithë aktivitetet sportive.

Lojtari shprehet se nuk e ka kuptuar se po filmohej në ato çaste dhe që sipas tij ai nuk ka bërë diçka të keqe. Mateo Veltolini dhe e dashura e tij Juliette Ferrari ngritën një padi ndaj personit që i bëri videon.

Dyshimet e policisë janë drejtuar drejt një basketbollisti të ri por deri më tani asgjë nuk është e sigurt. Nëse konfirmohet që sportisti e ka kryer këtë video rrezikon që të dënohet më burgim për gjashtë vite, nën akuzën publikim në padijeni të videos.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel