Një video shokuese është postuar ditën e sotme në mediat e huaja, ku shihen dy nëna tek përleshen me njëra tjetrën, para syve të fëmijëve.

Nënat duhej të ndaheshin nga prindërit e tjerë aty pranë kur filluan të përlesheshin jashtë një shkolle fillore, në Angli.

Njëra akuzonte tjetrën për “ngacmim” e më pas “shpërtheu lufta” mes tyre, filluar të bërtisnin dhe i kapnin flokët njëra-tjetrës.

E gjitha filloi, pasi një grua me flokë bjonde pretendoi se rivalja e saj e ngacmoi atë.

Top Channel