Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Kosovë-Angli

Vetëm 30 minuta zgjati rezistenca e Kosovës pasi Winks arriti të shënojë dhe të heshtë të gjithë stadiumin “Fadil Vokrri”.

Një hutim i mbrojtjes së Kosovës bëri që Winks të depërtojë lehtësisht në zonë dhe të mposhtë portierin Muriç.

Vlen të theksohet se Kosova në këto 30 minuta po bën një lojë të hapur, duke qenë vazhdimisht në sulm.

Top Channel