Makina luksoze përplaset, përfundon në katin e dytë të ndërtesës

11/11/2019 17:42

Një Porsche e drejtuar me shpejtësi marramendëse është përplasur dhe ka fluturuar aq fort në ajër, sa ka hyrë në katin e dytë të një ndërtese në Nju Xhersi, këtë të diel.

Makina 50 mijë dollarëshe po drejtohej nga një 22 vjeçar, cili është prplasur me një bordurë duke vrarë kështu veten dhe udhëtarin moshatar.

Makina është ngritur 5 metra nga toka dhe ka hyrë në ndërtesën e një biznesi. Për fat, në ndërtesë nuk është lënduar njeri.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel