Objektet e modës më të dëshiruara në botë tani janë bërë sandalet Botega Veneta, të përdorura aq shpesh nga Rihana.

Te 10 më të mirat kanë hyrë edhe kuletat “Jacquemus”, si dhe bikinit ikonike të “Fendit”, të veshura nga ish Miss Universe Olivia Culpo.

Renditjet për 10 objektet më të kërkuara janë realizuar nga motori botëror i kërkimeve në internet për modën, Lyst.

FOTO GALERI
3/10
8, Vathë si paramandë, Balenciaga

Top Channel