Hajdari: Më kërcënuan me vrasje/ Ruçi: Informacionin ia nisa Ministrisë së Brendshme

28/10/2019 13:37

Deputetja demokrate Rudina Hajdari tha sot në Kuvend se ishte kërcënuar me vrasje dhe për këtë kishte kërkuar ndihmën e drejtuesve të Kuvendit.

Për të mësuar më tepër, ndjekim lidhjen live me gazetarin tonë Muhamed Veliu.

Top Channel