Në Shkozë ka pasur përplasje mes banorëve dhe policisë e cila ka shkuar në mbështetje të inspektorëve ndërtimorë për prishjen e disa banesave.

Banorët janë shprehur të vendosur për të mos dalë nga shtëpitë e tyre, ndërsa siç shihen edhe në fotot më poshtë kanë hipur në tarraca.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel