Gjyqi për protestën e “Astirit”/ Në gjykatë del sot edhe ish deputeti Klevis Balliu

16/10/2019 12:30

Në gjykatën e Tiranes ka nisur gjyqi për 10 protestuesit e ndaluar për protestat te Astiri dhe prokurori ka kërkuar arrest me burg për të ndaluarit.

Gazetari i Top Channel andi Bora raportoi për detajet e fundit.

Top Channel