Një 51-vjeçar, banues në fshatin Drenovë, Korçë ka rënë në pranga për veprën penale “Organizimi i lotarive të palejuara”.

Pas kontrollit të ushtruar në lokalin e fshatit të J.M-së, , u gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale një aparat celular “Samsung”, të cilin ky shtetas dyshohet se e përdorte për vendosjen e basteve sportive.

Top Channel