Sot, në orën 9:00 nis edicioni i katërt i Maratonës së Tiranës.

Në garë për të marrë pjesë janë regjistruar shtetas nga vende të ndryshme të botës.

“Dua shumë që nesër, Tirana të jetë një kartolinë e një Shqipërie evropiane, e një Shqipërie të pastër, me njerëz të sjellshëm dhe mikpritës për turistët.”, shkroi kryebashkiaku Erion Veliaj në një postim në Facebook.

Top Channel