Banorët e Unazës së Re kanë nisur protestën e paralajmëruar më herët sot.

Ndërkohë në zonë janë parë edhe forca të policisë.

Protestës së banorëve i është bashkuar edhe opozita dhe kreu i saj Lulzim Basha.

Banorët e Unazës së Re protestojnë prej një viti kundër prishjes së banesave të tyre.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel