Foto ilustruese

Policia e Vlorës ka arrestuar shtetasin e shpallur në kërkim Kujtim Brahushaj, 60 vjeç, banues në fshatin Drithas.

Ky shtetas ka qenë shpallur në kërkim për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike” kryer në bashkëpunim.

Vepër penale për të cilën Gjykata e Shkallës së Parë Berat, e ka dënuar me 5 vite e 4 muaj burgim.

  Dy të rinj arrestohen dhe procedohen, iu gjetën kokainë dhe kanabis

  Edhe tre të tjerë të arrestuar te “Unaza e Re”, bllokuan rrugën për protestë

Top Channel