Një ngjarje ka alarmuar Tiranën në orët e fundit, ku fillimisht u raportua se dyshohej për një rrëmbim, por më pas ka rezultuar e kundërta.

Burime nga policia për gazetarin e Top Chanel, Andi Bora, bëjnë me dije se vajza është gjendur dhe nuk kishim të bënim me një rrëmbim, por ishte larguar me një grup shoqëror.

Vajza është gjendur në lokal tek Pazari i ri.

Top Channel