Faqja e Instagramit të Arnold Schëarzenegger u mësy nga qindra rusë të çuditur dhe të kënaqur njëkohësisht, të cilët i uronin ditëlindjen djalit të tij, Kristoferit, që kishte pozuar me një uniformë të policisë ruse.

Kristoferi mbushi 22 vjeç para një jave, ndaj babai i tij ndau një sërë fotosh të të birit gjatë viteve të fundit.

Në një prej tyre, Shvarzenegeri shihet me djalin në dëborë, të veshur me rroba të trasha dimri, që në rastin e djalit është pallto e oficerëve rusë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel