Lëkundje të forta termeti janë ndjerë në kryeqytet në mesnatë por edhe në orët e para të mëngjesit.

I fundit ka tronditur Tiranën dhe Durrësin, ku është ndjerë dhe më shumë, në orën 9 të mëngjesit me magnitudë  3.5.

Më poshtë ju sjellim dhe vendet ku ka pasur lëkundje.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel