Miliarderja Kylie Jenner ka postuar së fundmi një foto të sajën, në rrjetin social “Instagram”, e veshur me bikini neon dhe atlete Adidas.

Modelja 21-vjeçare dukej mjaft tërheqëse duke pozuar pranë pishinës.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel