3 humbje në katër ndeshje parasezonale kanë shqetësuar tifozat dhe kampin madrilen por Zidane nuk mendon kështu.

Pas humbjes me Tottenham në kompeticionin Audi Cup, Zidane foli në konferencë për mediat duke qetësuar tifozat dhe drejtuesit e madrilenëve.

“Sot ishim më të mirë dhe çfarë duhet të bëjmë tani është të përmirësohemi çdo ditë”, tha Zidane.

“E di që e kam një ekip madhështor dhe tifozët e Real Madridit nuk duhet të shqetësohen. Ajo për çfarë ne kemi nevojë është një fitore”, përfundoi Zidane.

Top Channel