Nuk kanë kaluar ende 6 muaj nga ndarja me të fejuarin e saj, Christian Carino dhe tashmë Lady Gaga është kapur mat në krahët e një tjetër mashkulli.

Lady Gaga është fotografuar së bashku më Dan Horton, gjatë një dreke së bashku ku duken dhe mjaft pasionant ndaj njëri-tjetrit.

Të dy janë fotografuar nga ballkoni i restorantit, tek shihen që po puthen, pa e vrarë shumë mendjen se janë në publik!

Kujtojmë se për shumë kohë u përfol lidhja e saj me aktorin Bradley Cooper, por mesa duket kjo gjë nuk është aspak e vërtetë dhe këtë e vërteton kjo fotogaleri …

FOTO GALERI
1/23

Top Channel