Ai ka qenë prej kohësh i famshëm prej rolit të tij gladiatori, film që u luajt në vitin 2000.

Por të martën, yllin australian, Russell Crowe, është fotografuar teksa pinte një cigare dhe është pothuajse i paidentifikueshëm nga fansat.

Russell, i cili njihet  nga fansat si Rusty – mbante një këmishë blu të zbehtë, e cila ishte spërkatur me gjak të rremë. Aktori shoqërohej nga stafi i tij dhe dukej i relaksuar në shesh-xhirim.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel