Irina Shayk ka ngritur temperaturat me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu.

Nuk ka kaluar shumë kohë që prej ndarjes nga Bradley Cooper dhe modelja 33 vjeçare ka shkaktuar një stuhi me këtë foto!

FOTO GALERI
1/10

Top Channel